זיקית פיינטבול

מחפשים שינוי אווירה אמיתי? פעילות אקשן אמיתית, מלאה דרמה, אדרנלין ועבודת צוות?

משחק פיינטבול הוא בדיוק הדבר שאתם צריכים!

משחק פיינטבול, אחת החוויות האתגריות, המהפנטות, המושכות והפופולאריות בפארקי אקסטרים בארץ ובעולם, מציע "משחק מלחמה", לוחמה "כמעט" אמיתית שבה כל לוחם מצוייד במגנים וברובה שיורה כדורי צבע בשימוש בלחץ אוויר. מתחלקים לקבוצות, לובשים מגנים, מקבלים הדרכה קצרה ו… יוצאים לשטח!

קצת פרטים טכניים

משחקי פיינטבול נערכים בחורש, ביער השלום שבירושלים או ברחבי הארץ, בהתאם למיקום שנוח לך. שטח המשחק שלנו יכול להכיל עד 30 שחקנים בו זמנית, וכללי המשחק הם קבועים, אם כי ניתן להכניס בהם שינויים לטובת מטרת האירוע וכדומה. המשחק הפופולארי ביותר הוא משחק "כיבוש הדגל", בו קבוצה צריכה למצוא ו"לכבוש" את דגל הקבוצה היריבה.

לפני תחילת המשחק מקבלת הקבוצה הדרכה בנוגע לכללי המשחק. כל שחקן מקבל ערכת מגן אישית, הכוללת מסיכת מגן לראש, ומגנים לגוף. בהמשך, יקבל כל שחקן את הרובה וערכת כדורי הצבע שלו, והשחקנים מתפרסים בשטח המשחק.

לפרטים ולהזמנות: 029934884

 

זה ממכר!

אנשים פרטיים, קבוצות וארגונים רבים נהנים ממשחקי פיינטבול כמשחק שובר שגרה. היתרונות הם רבים – עבודת צוות וקירבה לחברי הקבוצה, פעילות אקשן סוחפת באמת, עם המון שימוש בגוף וגם המון מחשבה ותכנון למשחק הפיינטבול טקטיקות קרב, כמו גם היכרות חדשה עם אנשים שכבר חשבתם שאתם מכירים היטב.

התוצאה – יצירת חברויות חדשות, היכרות עם תכונות שיש בכם ולא ידעתם, היכרות עם תכונות המנהיגות, הכריזמה, עבודת הצוות והיכולות של אלה שנלחמתם לצידם, ואולי הכי חשוב – המון, המון כיף, וזיכרונות משותפים שלא יישכחו!

 משחק פיינטבול

פיינטבול לילדים

ילדים מתים על זה. החל מגיל 11 מוזמנים הקטנים שלכם לחבוש קסדה, ללבוש מגני גוף, לקחת לידיהם רובה פיינטבול ולצאת למלחמה! משחקי הפיינטבול לילדים מתוכננים בהתאם, עם כללים פשוטים, אפשרות נוחה להיכנס שוב למשחק לאחר שנפסלת, והכי חשוב – הזדמנות נהדרת לשחרר אגרסיות, לצעוק, להתקיף, לנצח, ולהשתולל

פיינטבול עם זיקית – בחרו בטובים ביותר בתחום!

צוות המקצוענים של 'זיקית' מתמחה בהפעלות פיינטבול בשטחים פתוחים בכל הארץ מים סוף ועד לראש הנקרה. בנוסף יש לזיקית מספר מתקנים ואתרים קבועים שלה, כמו המתחם בירושלים.

אנחנו מצויידים בכלי המשחק הטובים ביותר בשוק, עם רובים חצי אוטומטיים ומחסניות של 200 כדורים (או פחות, על פי ההזמנה).

המדריכים בפעילות הינם מקצועיים, מנוסים ובעלי היכרות טובה מאוד עם כלי הלוחמה (מעבר להכשרתם בזיקית מדובר בבוגרי יחידות מיוחדות), וישמחו להדריך, להסביר וללוות כל שחקן על פי הצורך.

 

לפרטים ולהזמנות: 029934884

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד