מלון כינר גליל

מלון כינר גליל הוא מתחם מלונאות רחב ידיים על שפת הכינרת, המציע את חוויית הנופש הטובה בצפון. במלון תמצאו מגוון סוגי חדרים: מחדרים רחבי ידיים המצויים במבנה המרכזי ועד חדרי גן מפוארים הפזורים בינות לכרי הדשא. כך, תוכלו לבחור בדיוק את החדר המתאים לנופש שלכם. 

המלון מציע נופש כשר למהדרין וקנה לו שם ככזה המציע לאורחיו מזון גורמה מגוון וכשר למהדרין. לא בכדי הפך למלון הבית של הציבור הדתי בישראל החש בו בסביבתו הטבעית. האווירה הביתית המיוחדת התהוותה במשך השנים בעיקר על ידי היחס האישי והחם שמעניקים עובדי המלון לאורחים, והתחושה שצוות המלון זמין תמיד לאורחיו כדי לאפשר להם חווית חופשה מושלמת. 

ייחודו של מלון כינר גליל אינו רק בשירות המוקפד, בכישרונו של השף היצירתי או בתכנים הסובבים את הפעילויות בכינר. הדבר שהופך את מלון כינר גליל לכפר נופש ולמלון ייחודי בצפון, היא הכינרת. חוף כינר ממוקם בצמוד לכפר הנופש ומציע חוף נפרד ומוכרז במרחק נגיעה מחדרכם. 

לצד הכינרת תוכלו למצוא גם בריכה עונתית ובה שעות רחצה נפרדות, מדשאות, מתקני ספורט, חדר כושר וספא – וגם את הדברים הקטנים ששומרי מצוות זקוקים להם בחדר ומחוצה לו: כיורים לנטילת ידיים, מניינים לתפילות, מקווה ועירוב. 

מה לעשות במהלך הנופש שלכם? זה כבר תלוי בכם. אפשר לנוח בראש שקט ולתת לילדים ליהנות ממרחבי הכפר ומתקניו. אם באתם כדי להוציא קצת אנרגיה – נשמח גם להציע מגוון פעילויות ואטרקציות לילדים ולמבוגרים המגיעים עד פתח המלון: טיולי ג’יפים, ספורט ימי, אופניים, רכיבת סוסים וטיולים מאורגנים. 

אנחנו מצפים לכם כאן, כדי לספק לכם את חוויית הנופש שאתם ראויים לה. המדשאות, הכנרת והרי הגולן – הושיטו יד וגעו בהם, גם הם מחכים לכם.

 להזמנות חייגו 04-6738822

 

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד